Czekacie na Spider-Man 2? Marvel proponuje Wam komiks będący prequelem gry za darmo

Spider-Man 2 komiks

Spider-Man 2 sukcesywnie przechodzi przez kolejne etapy produkcji, więc wydaje się, że premiera tytułu jest już całkiem blisko. Wciąż czekamy jednak na podanie jej oficjalnej daty, więc Insomniac i Marvel postanowili ostatnio nieco osłodzić nam ten czas miłym dodatkiem. Jest nim mianowicie ogłoszony niedawno komiks będący prequelem gry, który można już przeczytać całkowicie za darmo.

Komiksowy prequel Spider-Man 2 dostępny za darmo

Spider-Man 2 komiks
Komiks Spider-Man 2

Komiksowy prequel gry Spider-Man 2 ogłoszono w zeszłym tygodniu wraz z zapowiedzią samodzielnego wydania Marvel’s Spider-Man Remastered na PS5. Teraz nareszcie jest on już dostępny za darmo.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Z oficjalnego bloga PlayStation możemy dowiedzieć się, że fabuła komiksu opowiada o „zderzeniu żyć” Petera, Milesa i MJ. Co więcej, w numerze pojawi się także znany wszystkim złoczyńca The Hood.

Komiks współtworzyli scenarzysta Christos Gage (Marvel’s Spider-Man) oraz artysta Ig Guara. Początkowo był on dostępny dla amerykańskich fanów w sklepach stacjonarnych oraz za sprawą aplikacji Marvel Unlimited i na stronie internetowej firmy, a dziś może się z nim już zapoznać społeczność z reszty krajów świata.

Aby przeczytać komiks, wystarczy odwiedzić ten adres. Niestety wydanie jest dostępne wyłącznie w języku angielskim.

Zobacz też: Dysk SSD – najlepsze modele

Z całą pewnością jest to miły prezent ze strony Marvela. Jeżeli chodzi natomiast o Spider-Man 2, to według ostatnich plotek gra może ukazać się już we wrześniu.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2461 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.