Spider-Man 2 z rychłą premierą? To dlatego Suicide Squad: Kill the Justice League mogło zostać opóźnione

Spider-Man 2

Doniesienia o wrześniowej premierze Spider-Man 2 nie są nowe, ale właśnie wypowiedziało się o nich nowe źródło. Tym razem taką możliwość zasugerował dziennikarz Bloomberga, Jason Schreier. Jego zdaniem mogło to być mianowicie jednym z powodów ponownego opóźnienia Suicide Squad: Kill the Justice League.

Spider-Man 2 we wrześniu 2023? Mówi o tym kolejne źródło

Spider-Man 2 in September could be a factor, too

— Jason Schreier (@jasonschreier) April 13, 2023

Spider-Man 2 in September could be a factor, too

— Jason Schreier (@jasonschreier) April 13, 2023

Zdabuen Jasona Schreiera ostatnia informacja o kolejnym przesunięciu Suicide Squad: Kill the Justice League mogła wynikać ze spodziewanej wrześniowej premiery Spider-Man 2. Zważając na komentarze graczy na temat tej produkcji, chęć uniknięcia bezpośredniego konkurowania z grą z uniwersum Marvela wydawałaby się raczej logicznym posunięciem.

Premiera Spider-Man 2 we wrześniu 2023 spajałaby się również z plotkami na temat ostatnich planów Sony. Japoński gigant technologiczny ma podobno w tym samym miesiącu zaprezentować nową edycję konsoli PS5, a jej marketing mógłby zostać solidnie napędzony kolejnym hitowym tytułem na wyłączność.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do Minecraft

Na oficjalną dokładną datę premiery Spider-Man 2 przyjdzie nam niestety jeszcze poczekać. Wiele jednak wskazuje na to, że zostanie ona odsłonięta dosyć szybko.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ostatnia szansa - koniec promocji 12 czerwca!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.