Spider-Man 2 będzie wyglądać jeszcze lepiej na premierę! Zaprezentowano nowe ujęcia z gry

Spider-Man 2

Jakiś czas temu poznaliśmy datę premiery gry Spider-Man 2. Podczas Comic-Con w San Diego, studio Insomniac Games zaprezentowało natomiast kolejne materiały ze swojej produkcji. Według twórców to, co widzimy na screenshotach z najnowszego zwiastuna, nie jest ostateczną wersją tego, czego mogą spodziewać się gracze.

Twórcy zapewniają, że Spider-Man 2 na premierę będzie wyglądać jeszcze lepiej. Pokazano nowe screenshoty z gry

James Stevenson z Insomniac Games na swoim Twitterowym profilu odpowiedział na reakcję jednego z fanów, który zachwycił się wyglądem postaci w nadchodzącej produkcji studia. Według Stevensona, na premierę Spider-Man 2 ma wyglądać jeszcze lepiej niż na załączonych do wpisu gracza screenshotach, które pochodzą z ostatniego zwiastuna gry. W komentarzach pod wpisem przedstawiciela studia gracze bardzo pozytywnie oceniają efekty prac deweloperów i wyczekują premiery tytułu.

Dodatkowo deweloperzy podzielili się kilkoma nowymi zrzutami ekranu z nadchodzącej produkcji na oficjalnym profilu studia. Opublikowane przez Insomniac Games screenshoty prezentują Milesa Moralesa, Petera Parkera, a także Normana Osborna. Wizualna strona gry z pewnością robi duże wrażenie, a obietnice Stevensona dotyczące jeszcze lepszego wyglądu w dniu premiery dodatkowo podkręcają atmosferę.

Zobacz też: Gry podobne do Tomb Raider

Kup Marvel’s Spider-Man 2

Bez wątpienia, Marvel’s Spider-Man 2 jest jednym z najbardziej oczekiwanych tytułów tego roku. Ostatecznie gracze będą mogli ocenić produkcję Insomniac Games, gdy ta trafi w ich ręce. Premiera jest zaplanowana na 20 października 2023, a tytuł zmierza wyłącznie na PlayStation 5.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.