Spider-Man 2 to jedna z najlepiej ocenianych gier tego roku! Insomaniac Games ma się czym pochwalić

Spider-Man 2

Pierwsze recenzje Spider-Man 2 są bardzo pozytywne. Gra chwalona jest przede wszystkim za wciągającą narrację i rozgrywkę. To bez wątpienia bardzo ucieszyło Insomaniac Games – studio postanowiło zaprezentować osiągnięte wyniki na ciekawej grafice. Jedno jest pewne – Spider-Man 2 to najlepiej oceniana gra ostatnich miesięcy.

Recenzje Spider-Man 2 na grafice od Insomaniac Games

James Stevenson z Insomaniac Games pochwalił się na Twitterze/X grafiką przedstawiającą wysokie noty od dziennikarzy wystawione Spider-Man 2. Zaprezentował też na niej ogólną ocenę gry na Metacritic i Opencritic. Na obu serwisach wynosi aktualnie 91.

Tym samym Spider-Man 2 to najlepiej oceniana gra w całej serii. Wszystkie poprzednie odsłony zebrały gorsze recenzje. Spider-Man osiągnął wynik 88%, Spider-Man Remastered – 87%, a Spider-Man: Miles Morales – 85%. Niedługo dowiemy się, jak nową produkcję Insomaniac Games oceniają gracze.

Zobacz także: Gry na nudę

Przypomnijmy, że Spider-Man 2 zadebiutuje już jutro, 20 października 2023 roku. Gra pojawi się wyłącznie na PlayStation 5. Czekacie na premierę gry? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.