Spider-Man 2 ma być ogromny. Aktor głosowy opowiada o ogromnej skali całej gry i mówi o dacie premiery

Spider-Man 2

W pewnym momencie 2022 roku Spider-Man 2 był jednym z najgorętszych tematów w całej branży. Wszystko zaczęło się od informacji wypuszczonej przez scenarzystkę Insomniac Games, która napisała, że gra powinna ukazać się jesienią 2023 roku. Potem zaś Sony potwierdziło te doniesienia, zdradzając okres, w którym produkcja ta powinna trafić do sprzedaży. Teraz na temat tego projektu wypowiedział się jeden z aktorów głosowych — Yuri Lowenthal — który w przeszłości użyczył już głosu Peterowi Parkerowi.

Insomniac Games zdaje sobie sprawę, jakim wyzwaniem jest dla nich Spider-Man 2

Marvel's Spider-Man 2
Spider-Man 2

Lowenthal w rozmowie z serwisem Comicbookmovie przekazał, że Spider-Man 2 to „ogromna gra”, a przez to on sam ma jeszcze dużo pracy do wykonania. Oczywiście nie mógł on przekazywać zbyt wielu informacji na temat tego projektu, jednak powiedział on, że dla niego jest to „zdumiewająca produkcja”.

Aktor zdradził także, iż Insomniac Games zdaje sobie sprawę z wyzwania, jakie przed nimi stoi i w jego opinii studio nie zawiedzie oczekiwań fanów przygód człowieka-pająka. Co ciekawe, według mężczyzny deweloperzy są „pewni daty premiery”, którą założyli, bo jako studio „zawsze byli w tym dobrzy”.

Przeczytaj też: Monitor do 500 zł — najlepsze modele

Na ten moment są to jedyne nowe wieści, jakie trafiły do oczekujących graczy. Zapewne Sony niebawem rozpocznie szerszą kampanię marketingową związaną właśnie ze Spider-Manem 2. Wtedy to powinniśmy otrzymać zdecydowanie więcej konkretów na temat nowej odsłony przygód Petera Parkera i Milesa Moralesa.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z