Spider-Man 2 na trailerze w języku polskim. Rodzimy dubbing naprawdę daje radę

Spider-Man 2

Jedną z gorętszych premier nadchodzącej jesieni 2023 roku jest bez wątpienia Spider-Man 2 od Insomniac Games. Od momentu ogłoszenia daty premiery twórcy regularnie dostarczają nam nowych wieści i ostatnimi czasy dowiedzieliśmy się, że produkcja będzie wyglądać jeszcze lepiej na premierę, niż na obecnych trailerach. Zanim to jednak nastąpi, zyskaliśmy okazję posłuchania, jak sprawdza się polski dubbing w akcji.

Polski dubbing w Spider-Man 2 w akcji

Spider-Man 2 – trailer polskiej wersji językowej

Spider-Man 2 — wzorem wielu innych produkcji wydawanych przez PlayStation — otrzyma pełną polską lokalizację, a więc także udźwiękowienie napisów. Z tego właśnie powodu rodzimy oddział PlayStation udostępnił dzisiaj zwiastun prezentujący próbki możliwości polskich aktorów głosowych.

Oczywiście dwuminutowy materiał wideo nie jest w stanie dać pełnego obrazu udźwiękowienia naszej wersji. Mimo wszystko otrzymaliśmy potwierdzenie, że w Spider-Manie 2 nie zabraknie znanych głosów, co samo w sobie można potraktować jako dobry zwiastun.

Przeczytaj też: Gry podobne do It Takes Two

Kup Marvel’s Spider-Man Miles Morales

Ostatecznie na efekty prac polskich aktorów dubbingowych musimy zaczekać do premiery pełnej wersji gry. Ta nastąpi już za stosunkowo niedługo, bo 20 października 2023 roku wyłącznie na PS5.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.