Spider-Man Miles Morales trafi na PC jeszcze tej jesieni!

Spider-Man Miles Morales

Gracze jeszcze nie zdążyli nacieszyć się świetnym remasterem Spider-Mana na PC, a jeszcze w tym roku będą mieli okazję zagrać w kontynuację. Gra o podtytule Miles Morales była zapowiedziana na PC, natomiast teraz została potwierdzona informacja o bliskiej premierze.

REKLAMA

Premiera Spider-Man Miles Morales na PC już niedługo

This fall!

— Nixxes Software (@NixxesSoftware) September 21, 2022

This fall!

— Nixxes Software (@NixxesSoftware) September 21, 2022

Okazuje się, że remaster Spider-Mana wydany na PC to strzał w dziesiątkę. Dobre wyniki sprzedażowe utwierdziły Sony w tym, że rynek PC jest godzien ich uwagi. Nic więc dziwnego, że kontynuację gry pecetowcy otrzymają jeszcze w tym roku, a konkretniej na jesieni. Nie jest co prawda znana precyzyjna data premiery, ale taka informacja i tak cieszy.

Zobacz też: Głośniki do telewizora

Firma Nixxes Software podzieliła się taką informacją za pośrednictwem Twittera, odpowiadając na proste pytanie jednego z użytkowników. Okazuje się, że końcówka roku to gorący okres w planie wydawniczym gier spod szyldu Sony. 19 października 2022 roku Uncharted: Legacy of Thieves trafi na PC, później na rynek wyjdzie również God of War: Ragnarok. Spider-Man w listopadzie? Możliwe!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!