Czekacie na Spider-Man Remastered na PC? Wiemy, kiedy pojawią się pierwsze recenzje

Spider-Man Remastered

Premiera gry Spider-Man Remastered na PC zbliża się wielkimi krokami. Kilka dni temu deweloperzy ze studia Insomniac Games potwierdzili, że produkcja otrzyma pełne wsparcie dla Steam Deck, a tymczasem w sieci pojawiła się kolejna wiadomość, która powinna zainteresować osoby, czekające na debiut przygód Człowieka-Pająka na komputerach osobistych.

REKLAMA

Pierwsze recenzje gry Spider-Man Remastered na PC pojawią się już jutro

I have been playing Marvel's Spider-Man Remastered on Steam Deck for several weeks now and I am excited to share my impressions with you all tomorrow! pic.twitter.com/qoTmMksNen

— Cade Onder (@Cade_Onder) August 9, 2022

I have been playing Marvel's Spider-Man Remastered on Steam Deck for several weeks now and I am excited to share my impressions with you all tomorrow! pic.twitter.com/qoTmMksNen

— Cade Onder (@Cade_Onder) August 9, 2022

Cade Onder z serwisu Comic Book opublikował wpis na portalu społecznościowym Twitter, w którym pochwalił się, że od „kilku tygodni” ma okazję ogrywać Spider-Man Remastered na urządzeniu Steam Deck. Nie jest to jednak najważniejsza informacja zawarta we wspomnianym poście. Dziennikarz zdradził bowiem, że już jutro będzie mógł podzielić się swoimi wrażeniami z gry.

Niesety Onder nie ujawnił, o której dokładnie godzinie recenzje pecetowej wersji Spider-Man Remastered trafią do sieci. Można jednak zakładać, że pierwsze opinie dotyczące wspomnianej produkcji pojawią się w godzinach popołudniowych, tak jak w przypadku poprzednich gier Sony, które ukazały się na PC.

Zobacz też: Najlepsze gry na PS3

Warto przypomnieć, że Spider-Man Remastered zadebiutuje na komputerach osobistych już 12 sierpnia, czyli w najbliższy piątek. Koniecznie dajcie znać w komentarzach, czy mieliście już okazję zapoznać się z przygodami Człowieka-Pająka na konsolach PlayStation, czy też z niecierpliwością czekaliście na premierę historii Petera Parkera na PC.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!