Xbox Game Pass z kolejną premierową grą w listopadzie! Tym razem to intrygujący RPG

Xbox Game Pass

Już od jakiegoś czasu wiedzieliśmy, że Spirittea wzmocni usługę Xbox Game Pass. Nadal brakowało jednak daty premiery gry. Ta została zakomunikowana właśnie dziś i wskazuje, że abonament zaoferuje nam w listopadzie kolejną premierową produkcję.

Spirittea w Xbox Game Pass – data premiery

Spirittea to dosyć intrygujący RPG, który wzoruje się na dziełach pokroju Animal Crossing czy Stardew Valley. Gra została zapowiedziana pod koniec 2022 roku, ale jej data premiery pozostawała tajemnicą.

Aż do dzisiaj. Wiemy już bowiem, że Spirittea zadebiutuje 13 listopada 2023 roku na PC, Xboxach, Nintendo Switch i w usłudze Xbox Game Pass.

Tym samym znamy już 8 produkcję, która w listopadzie dołączy do abonamentu Microsoftu. Dotychczas potwierdzone gry można znaleźć w tym miejscu.

Zobacz też: Monitor gamingowy do 600 zł

Co warte wspomnienia, to także kolejny premierowy tytuł subskrypcji. Wcześniej dowiedzieliśmy się bowiem, że już od 1 dnia Xbox Game Pass umożliwi nam zainstalowanie m.in. Football Managera 2024 czy Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.