Call of Duty: Modern Warfare 3 hitem sprzedaży! Amerykanom nie przeszkadzają krytyczne recenzje

Call of Duty Modern Warfare 3 Soap

Co miesiąc udostępniane są statystyki sprzedaży gier wideo w Stanach Zjednoczonych. Najnowsze dane, obejmujące okres od 29 października do 25 listopada 2023 r. jasno wskazują, że mimo licznych krytycznych recenzji Call of Duty: Modern Warfare 3 cieszy się wyjątkową popularnością. Na podium wróciło także Hogwarts Legacy.

Amerykanie rzucili się na Call of Duty: Modern Warfare 3. Kontrowersyjny FPS sprzedaje się znakomicie

Call of Duty: Modern Warfare 3 nie zostało docenione przez krytyków ani graczy, a wyjątkowo krótka kampania dla jednego gracza została nawet wyśmiana przez aktora dubbingującego Kratosa w serii God of War. Mimo wszystkich mankamentów tytuł cieszy się dużym zainteresowaniem.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Najnowsza odsłona cyklu Call of Duty zajęła pierwsze miejsce w rankingu sprzedaży gier wideo w listopadzie 2023 na terenie Stanów Zjednoczonych. Za sprawą premiery wersji na Switcha renesans popularności przeżywa także Hogwarts Legacy, które awansowało z miejsca dziesiątego na trzecie.

Warto odnotować także silną pozycję Nintendo – w TOP 10 znajdziemy zarówno Super Mario Bros. Wonder, jak i Super Mario RPG.

Przeczytaj także: Najlepszy smartfon do 4000 zł

W listopadzie mieszkańcy Stanów Zjednoczonych wydali na gry 4,6 mld dolarów. Największy, 11-procentowy spadek odnotowano w przypadku tytułów konsolowych, jednak częściowo zostało to zrekompensowane 3-procentowym wzrostem wydatków w pozostałych segmentach rynku (tytuły mobilne i PC, subskrypcje, granie w chmurze oraz VR inny niż na konsoli).

Źródło: Gaming Bolt

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.