Sprzedaż Resident Evil 2 Remake robi ogromne wrażenie. Kolejny kamień milowy osiągnięty

Resident Evil 2 Remake

Resident Evil 2 było jedną z pierwszych gier, które na dobre zapoczątkowały remaki. Produkcja została stworzona z ogromną starannością, co potwierdziły tylko oceny recenzentów i opinie graczy. Teraz Capcom chwali się kolejnym osiągniętym kamieniem milowym.

REKLAMA

Capcom chwali się sprzedażą Resident Evil 2 Remake

Resident Evil 2 Remake – trailer

Japoński wydawca wydał komunikat potwierdzający, że wydany w styczniu 2019 roku Resident Evil 2 nabyło już ponad 10 milionów graczy. Jest to naprawdę dobry wynik, zważywszy na to, że mamy tutaj do czynienia z odświeżeniem hitu z 1998 roku.

Sprawdź także: Jaka myszka do laptopa?

W międzyczasie Capcom potwierdził na swojej stronie, że poszczególne części z serii Resident Evil rozeszły się w nakładzie ponad 125 milionów egzemplarzy. Deweloperzy opracowują obecnie Resident Evil 4 Remake, a do tego kolejną główną odsłonę Resident Evil. Pod koniec października fani Resident Evil Village otrzymają fabularne DLC, w którym główną rolę odgrywa córka protagonisty „ósemki”.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!