Sprzedaż Resident Evil 2 Remake robi ogromne wrażenie. Kolejny kamień milowy osiągnięty

Resident Evil 2 Remake

Resident Evil 2 było jedną z pierwszych gier, które na dobre zapoczątkowały remaki. Produkcja została stworzona z ogromną starannością, co potwierdziły tylko oceny recenzentów i opinie graczy. Teraz Capcom chwali się kolejnym osiągniętym kamieniem milowym.

Capcom chwali się sprzedażą Resident Evil 2 Remake

Resident Evil 2 Remake – trailer

Japoński wydawca wydał komunikat potwierdzający, że wydany w styczniu 2019 roku Resident Evil 2 nabyło już ponad 10 milionów graczy. Jest to naprawdę dobry wynik, zważywszy na to, że mamy tutaj do czynienia z odświeżeniem hitu z 1998 roku.

Sprawdź także: Jaka myszka do laptopa?

W międzyczasie Capcom potwierdził na swojej stronie, że poszczególne części z serii Resident Evil rozeszły się w nakładzie ponad 125 milionów egzemplarzy. Deweloperzy opracowują obecnie Resident Evil 4 Remake, a do tego kolejną główną odsłonę Resident Evil. Pod koniec października fani Resident Evil Village otrzymają fabularne DLC, w którym główną rolę odgrywa córka protagonisty „ósemki”.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Mateusz Wróbel
Autor

Uwielbia każdą wolną minutę spędzać przed komputerem lub konsolą. Szczególnie zauroczony w RPG-ach i przygodówkach, w których największą rolę odgrywają wybory. W wolnym czasie sięgnie również po serial, ale na pierwszym miejscu zawsze stawia gry wideo.

Liczba wpisów: 442 (w redakcji od 19.05.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.