STALKER 2 na nowych screenach. Klimat aż wylewa się z ekranu

STALKER 2

Ostatni raz o STALKER 2 usłyszeliśmy przeszło miesiąc temu, kiedy udostępniono zwiastun wprowadzający do postapokaliptycznej historii. Twórcy skupiają się na opracowywaniu gry i celują w premierę podczas pierwszej połowy 2023 roku. Teraz udostępniono kilka świeżych screenów z przygody Skifa.

STALKER 2 równa się niesamowitemu klimatowi

Na zrzutach możemy zauważyć, jak kierowca ciężarówki znajduje się bardzo blisko nietypowego zjawiska. Warunki atmosferyczne nie ułatwiają zadania, a spokojne przejechanie po drogach – jak wynika z umieszczonych wyżej grafik – jest wręcz niemożliwe.

Sprawdź także: Jaki telewizor do Xbox Series X|S kupić?

Screeny ukazują nieziemski klimat STALKER-a 2, a także przedstawiają, jak dużo można wycisnąć z silnika graficznego Unreal Engine 5 firmy Epic Games. Produkcja zabierająca nas do Strefy Wykluczenia powinna zadebiutować najpóźniej w czerwcu 2023 roku.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z