STALKER 2 na nowym zwiastunie otwierającym historię, która zadebiutuje w Xbox Game Pass

STALKER 2

Microsoft pozytywnie zaskoczył oglądających Xbox Games Showcase Extended. Mimo tego, iż na konferencji Xbox & Bethesda Games Showcase 2022 firma nie przedstawiła żadnych materiałów ze STALKER-a 2 (oprócz wzmianki o tym, że powinien zadebiutować on do połowy 2023 roku), to ukraińska gra zakończyła dzisiejsze wydarzenie z przytupem.

STALKER 2 na nowym, klimatycznym zwiastunie

STALKER 2 – trailer

W trakcie Xbox Games Showcase Extended, które jest rozwinięciem niedzielnego wydarzenia, pokazano deweloperów z GSC Game World (ukraińskie studio z siedzibą w Kijowie) i to, jak muszą radzić sobie podczas najazdu Rosjan na Ukrainę. Niektórzy wstąpili do wojska, a inni wyjechali z kraju, aby móc kontynuować prace nad produkcją w spokoju.

Xbox przygotował krótki materiał z gry (prolog), który ukazuje kierowcę ciężarówki, a także nietypową anomalię, którą postanowił zbadać główny bohater STALKER-a 2. Trailer jest dość krótki i nie przedstawia zbyt wielu szczegółów. Można wręcz powiedzieć, że jest on jedynie potwierdzeniem tego, że prace nad postapokaliptyczną pozycją wciąż trwają.

Sprawdź także: Valheim pojawi się w Xbox Game Pass!

Tak, jak zostało to wyżej wspomniane, premiera STALKER-a 2 jest zapowiedziana na pierwszą połowę 2023 roku. Gra ukaże się na PC i Xbox Series X|S, omijając poprzednią generację konsol. Gracze opłacający abonament Xbox Game Pass zagrają bez dodatkowych opłat od dnia debiutu.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z