STALKER 2 wygląda fenomenalnie! Nowe zrzuty ekranu i niespodziewanie niska cena

Z powodu rozpoczęcia rosyjskiej inwazji na Ukrainę przyszłość STALKER 2 wydawała się niepewna. Pochodzący z zaatakowanego kraju deweloperzy zdołali jednak przenieść swoje studio do Czech, gdzie nadal w spokoju pracują nad dopieszczeniem tego tytułu. Właśnie podzielili się z nami też nowymi zrzutami ekranu z gry i ujawnili jej zaskakująco niską cenę.

STALKER 2 na nowych zrzutach ekranu. Cena gry będzie zaskakująco niska

Zwiastun STALKER 2

Wczoraj studio GSC Game World podzieliło się z nami nowym gameplay trailerem STALKER 2. Dziś za to w nasze ręce trafiły świeże zrzuty ekranu z gry. Możemy na nich zauważyć klimat, który świetnie oddaje ducha serii. Screenshoty pokazują też Oko Moskwy, czyli jedną z wizytówek okolic Prypeci.

Warto zwrócić uwagę na szczegóły, o które STALKER 2 wydaje się dbać dobrze. Dla przykładu zniszczony śmigłowiec, który widać na nowych grafikach, jest łudząco podobny do Mi-26. Helikopter radzieckiej produkcji rzeczywiście brał udział w akcjach mających ograniczyć skutki katastrofy w Czarnobylu.

Zobacz też: Kamera do streamowania – jaką wybrać?

Kolejną pozytywną kwestią jest cena STALKER 2. Ostatnio dużo słyszy się o podwyżkach cen tytułów AAA, ale ukraińskie studio nie podążyło tą ścieżką. Na Steamie koszt podstawowej wersji gry wynosi więc 199,99 zł. Oprócz komputerów osobistych produkcja trafi też na konsole Xbox Series X|S. Od początku będzie również dostępna w usłudze Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z