Stalker 2 na nowym zwiastunie! Tak prezentuje się świat gry

Stalker 2

Dziś rocznica katastrofy z Czarnobylu. Z okazji upamiętnienia tego dnia możemy zapoznać się z nowym zwiastunem Stalkera 2. Ten przedstawia nam świat nadchodzącej gry.

Stalker 2 – zwiastun

Zwiastun Stalker 2

Od katastrofy w elektrowni atomowej w Czarnobylu minęło już 38 lat. Doprowadziła ona do wyludnienia miasta Prypeci, a jej skutki odczuwaliśmy również w Polsce.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Tak czy inaczej, z okazji upamiętnienia tego dnia możemy zapoznać się z nowym zwiastunem Stalkera 2. Polega on na rozmowie z Richterem, który opowiada nam o świecie, jaki przemierzymy w grze.

Trudno nie zauważyć, że deweloperzy naprawdę się postarali. Prypeć zawiera bowiem sporo elementów, które naprawdę występują w tym mieście.

Przypomnijmy, że Stalker 2 zadebiutuje już 5 września 2024 roku. Tytuł ten nie zaoferuje nam niestety lektora, zamiast tego pojawią się w nim polskie napisy.

Źródło: YouTube

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2274 (w redakcji od 17.11.2022)

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.