Stalker 2 na świeżym zwiastunie wygląda świetnie! Nowy materiał potwierdza datę premiery

Stalker 2

Fani oczekujący na drugą część Stalkera, mogą powoli zacierać ręce. Produkcja nadchodzi wielkimi krokami, a ilość materiałów z gry jest coraz większa. Na Xbox Games Showcase pojawił się kolejny zwiastun, który prezentuje rozgrywkę z nadchodzącego dzieła studia GSC Game World.

Stalker 2 wygląda rewelacyjnie, a nowy zwiastun to potwierdza

Zwiastun S.T.A.L.K.E.R 2: Heart of Chornobyl z Xbox Games Showcase 2024

Nowy zwiastun w znaczącej większości skupia się na rozgrywce z drugiej części Stalkera. Gracze ponownie trafią na obszar objęty katastrofą elektrownie w Czarnobylu. Trzeba przyznać, że otoczenie oraz klimat produkcji zapowiadają się rewelacyjnie i wygląda na to, że na Xboxy oraz PC trafi kolejny wielki hit, który od momentu premiery będzie dostępny w abonamencie Game Pass.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Premiera Stalkera 2 była wielokrotnie przekładana, głównie ze względu na wojnie na Ukrainie. Studio odpowiedzialne za produkcję tego tytułu jest bowiem położone właśnie w tym kraju. Gra jednak ostatecznie zadebiutuje 5 września 2024 roku. Oznacza to, że do premiery pozostało niecałe 3 miesiące.

Źródło: Xbox Games Showcase 2024

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.