STALKER 2 wkrótce otrzyma konkretną prezentację. Twórcy zapraszają na pokaz, gdzie zaprezentują grę

STALKER 2

STALKER 2 to tytuł, na który fani postnuklearnych przygód czekają z wielką niecierpliwością. Mimo oczywistych trudności związanych z atakiem Rosji na Ukrainę deweloperzy ze studia GSC Game World starają się co jakiś czas dostarczać graczom nowych szczegółów na temat swojego projektu, czego przykładem są opublikowane niedawno zrzuty ekranu. Niebawem będziemy mogli zobaczyć ten tytuł w akcji, bo twórcy zaprezentują efekt swoich prac podczas zbliżającego się wydarzenia Game Developers Conference.

REKLAMA

STALKER 2 z ekskluzywnym pokazem nowej technologii od Nvidii

STALKER 2
STALKER 2

Na oficjalnej stronie wydarzenia Game Developers Conference pojawiła się informacja, że 23 marca 2023 roku deweloperzy ze studia GSC Game World przeprowadzą specjalny panel, gdzie zaprezentują oni część efektów prac na STALKER-em 2.

Będzie to zarazem prezentacja nowej technologii opracowanej przez Nvidię, która — według opisu — opiera się na sztucznej inteligencji i pomaga w „procesach tworzenia treści”.

Cały panel będzie miał sponsorowanych charakter, a deweloperzy zapowiadają, że przedstawią „ekskluzywne spojrzenie na STALKER-a 2”, a to zwiastuje szereg nowych informacji na temat tego dzieła.

Przeczytaj też: Najlepsze gry podobne do Wiedźmina

Są to bez wątpienia bardzo dobre informacje, bo każdy dodatkowy szczegół na temat STALKER-a 2 jest zawsze na wagę złota. Na koniec warto przypomnieć, że produkcja ta zadebiutuje jeszcze w 2023 roku, choć GSC Game World nie podało jeszcze konkretnego terminu. Pewne jest natomiast, że tytuł ukaże się na PC oraz konsolach Xbox Series X|S i od samego początku dostępny będzie w ramach biblioteki Xbox Game Pass.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzać w PS Store!