Valheim trafi do Xbox Game Pass. Wersja na konsole Xbox zapowiedziana

Valheim

Podczas Xbox Games Showcase Extended, będącego uzupełnieniem niedzielnego Xbox & Bethesda Games Showcase, poświęcono trochę czasu Valheimowi, o którego konsolowej wersji plotkowano w ostatnim czasie. Teraz można już oficjalnie potwierdzić: Valheim zmierza na konsole Xbox, a także do usługi Xbox Game Pass.

Valheim w Xbox Game Pass i na konsolach Xbox

Valheim – zwiastun wersji na Xboxy

Tytułowa gra survivalowa z PC pozwala nam stworzyć bohatera, który zostaje zesłany do proceduralnie generowanego świata. Zabawę zaczynamy od zera, a w trakcie rozgrywki zbieramy surowce i minerały, które pomogą zdobyć protagoniście lepsze wyposażenie, a także wznieść konstrukcje, które umilą dalszą rozgrywkę.

Sprawdź także: Assassin’s Creed Valhalla – The Forgotten Saga zapowiedziane

Valheim trafi do PC Game Pass jesienią 2022 roku. Z kolei wersja na konsole Xbox (nie sprecyzowano na jakie, więc zapewne na obie generacje) ujrzy światło dzienne wczesną wiosną 2023 roku i wtedy również wyląduje ona w bibliotece Xbox Game Pass. Dokładnych dat niestety nie podano.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z