Kultowe Star Wars Battlefront 2 już dostępne do pobrania. Świetna oferta Prime Gaming

Star-Wars-Battlefront-Classic-Collection

Niedługo minie już 20 lat od premiery Star Wars Battlefront 2. Gra ta nadal jednak żyje w pamięci graczy. Miło więc, że teraz można ją pobrać dzięki Amazon Prime Gaming.

Star Wars Battlefront 2 dostępne w Amazon Prime Gaming

Prime Gaming
Amazon Prime Gaming

Trzeba przyznać, że czerwcowa oferta Amazon Prime Gaming jest naprawdę ciekawa. Jej głównym punktem bez wątpienia okazało się Star Wars Battlefront 2.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Warto więc wspomnieć, że gra ta jest dostępna od dzisiaj do pobrania dla abonentów usługi. Już teraz mogą oni bowiem odbierać kod do niej na platformę GOG.com.

Przypomnijmy, że Star Wars Battlefront 2 pojawiło się na rynku w 2005 roku. Jakiś czas temu opublikowano jego odświeżoną wersję, która jednak nie spotkała się z ciepłym przyjęciem graczy.

Na koniec dodajmy, że od dziś można zgarnąć również dwie inne pozycje. Są to Weird West Definitive Edition i Genesis Noir.

Źródło: Amazon

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2349 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKA PROMOCJA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.