Przeciek zdradza przybliżony termin premiery Star Wars Jedi: Ocalały

Star Wars Jedi: Ocalały

Pod koniec maja zapowiedziano Star Wars Jedi: Ocalały. Electronic Arts poinformowało wówczas, że gra trafi do sprzedaży w 2023 roku, ale nie dostaliśmy nawet przybliżonej daty premiery. Dzisiaj poznaliśmy jednak przybliżony okres, w jakim wyczekiwana produkcja może wylądować na rynku.

Kiedy premiera Star Wars Jedi: Ocalały? Poszlaka sugeruje konkretny miesiąc

? STAR WARS Jedi: Survivor™ Listed For Early March 2023 (Maybe Late Feb) on PSN DB https://t.co/TXqwYVmy2a pic.twitter.com/N2gkZK55oe

— PlayStation Game Size (@PlaystationSize) July 22, 2022

? STAR WARS Jedi: Survivor™ Listed For Early March 2023 (Maybe Late Feb) on PSN DB https://t.co/TXqwYVmy2a pic.twitter.com/N2gkZK55oe

— PlayStation Game Size (@PlaystationSize) July 22, 2022

Użytkownik Twittera kryjący się pod nazwą PlayStation Game Size dokopał się do bardzo ciekawej informacji. Otóż w bazie danych PlayStation pojawiła się wzmianka, że premiera Star Wars Jedi: Ocalały odbędzie się pod koniec lutego lub na początku marca 2023 roku. Jeżeli informacja się potwierdzi, to nowa gra od EA zadebiutuje w doborowym towarzystwie — w styczniu dostaniemy m.in. Dead Space Remake, a w marcu Resident Evil 4 Remake.

Przeczytaj też: Monitor do PS5 — najlepsze modele

Użytkownik PlayStation Game Size już wielokrotnie dostarczał przecieki, które później się sprawdzały, ale mimo wszystko nie można brać dzisiejszej informacji za pewnik. Dopóki samo EA nie zdradzi daty premiery Star Wars Jedi: Survivor, wszystkie doniesienia pozostają tylko niepotwierdzonymi plotkami. Czekacie na debiut tej gry? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z