W Star Wars Jedi: Ocalały spotkamy starych przyjaciół? Kilka znanych postaci może powrócić w sequelu

Star Wars Jedi: Ocalały Cal Kestis i BD-1

W trakcie The Game Awards 2022 zaprezentowano nowy gameplay trailer z gry Star Wars Jedi: Ocalały. Zwiastun potwierdził marcową datę premiery, a także ujawnił, że oprócz Cala Kestisa w sequelu pojawi się też znana z pierwszej części Cere Junda. Okazuje się jednak, że prawdopodobnie nie jest to jedyna postać niezależna ze Star Wars Jedi: Upadły Zakon, która wystąpi w nadchodzącej kontynuacji.

W Star Wars Jedi: Ocalały najprawdopodobniej pojawi się kilka postaci znanych ze Star Wars Jedi: Upadły Zakon

Star Wars Jedi: Ocalały

Jak zauważa jedna z użytkowników forum Reddit, z informacji dostępnych w serwisie IMDB wynika, że w Star Wars Jedi: Ocalały gracze będą mieli okazję ponownie spotkać się z Merrin – Siostrą Nocy z Dathomiry, w którą wcieliła się Tina Ivlev. W obsadzie aktorskiej kontynuacji przygód Cala Kestisa pojawia się również Daniel Roebuck, którego głosem przemówił Greez Dritus, czyli pilot statku, którym bohaterowie przemierzali galaktykę w Star Wars Jedi: Upadły Zakon.

Należy jednak podkreślić, że zarówno Merrin, jak i Greez nie pojawili się w ostatnim zwiastunie Star Wars Jedi: Ocalały. Electronic Arts oraz deweloperzy z Respawn Entertainment również nie poruszyli do tej pory tematu starych znajomych Cala Kestisa. Niewykluczone jednak, że wspomniane postacie wystąpią w kolejnych materiałach promocyjnych produkcji.

Zobacz też: Najlepsze gry roguelike

Zgodnie z zapowiedziami Star Wars Jedi: Ocalały zadebiutuje na rynku 17 marca 2023 roku. Produkcja zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Sereis X|S. Zainteresowani mogą już zapoznać się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi gry dla wersji PC.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
>
Z