Pierwsze recenzje Star Wars Jedi: Ocalały jeszcze przed premierą gry! Wiemy, kiedy spadnie embargo

Star Wars Jedi: Ocalały

Jedna z największych tegorocznych gier, czyli Star Wars Jedi: Ocalały, debiutuje już za kilka dni. Co więcej, przed premierą tego tytułu dane nam będzie jeszcze poznać jego recenzje. Z całą pewnością jest to niezwykle pozytywna informacja dla graczy.

Kiedy spadnie embargo na recenzje Star Wars Jedi: Ocalały?

Zwiastun Star Wars Jedi: Ocalały

W cieniu ostatniego wycieku ze Star Wars Jedi: Ocalały pojawiła się jeszcze jedna, kluczowa informacja w kwestii tej gry. Jest nią embargo na recenzje gry, które zgodnie z ostatnimi doniesieniami spadnie na dwa dni przed jej premierą, czyli w środę 26 kwietnia.

Mówiąc dokładniej, tego dnia opinie recenzentów zaczną trafiać do sieci dokładnie od 16:00. Warto pamiętać o tym zawczasu.

Wspomnijmy jeszcze, że pierwsi dziennikarze mieli już możliwość sprawdzenia Star Wars Jedi: Ocalały i opublikowania materiałów w formie wideo. Ich wrażenia były pozytywne, co na pewno stanowi pozytywny znak.

Zobacz też: Ranking najlepszych kart graficznych

Star Wars Jedi: Ocalały pojawi się na rynku 28 kwietnia 2023 roku. Produkcja będzie dostępna na PC, PS5 i Xboxy Series X|S.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.