Star Wars Jedi: Ocalały na fabularnym zwiastunie! Gotowi na kolejną przygodę w świecie Gwiezdnych wojen?

Star Wars Jedi: Ocalały

Reżyser Star Wars Jedi: Ocalały przyznał jakiś czas temu, że chciałby stworzyć również trzecią część przygód Cala Kestisa. Tymczasem zbliżająca się wielkimi krokami kontynuacja Star Wars Jedi: Upadły Zakon z 2019 otrzymała nowy zwiastun. Electronic Arts i deweloperzy ze studia Respawn Entertainment postanowili bowiem przybliżyć graczom fabułę wspomnianej produkcji.

Electronic Arts i Respawn Entertainment prezentują fabularny zwiastun Star Wars Jedi: Ocalały

Star Wars Jedi: Ocalały – zwiastun fabularny

Równo o 17:00 czasu polskiego na oficjalnym kanale EA Star Wars na YouTube pojawił się fabularny zwiastun Star Wars Jedi: Ocalały. Materiał prezentuje kilka scenek przerywnikowych i wprowadza graczy w historię przygotowaną przez Respawn Entertainment. W trailerze nie zabrakło też miejsca na fragmenty rozgrywki, które pozwalają sprawdzić, jak Cal Kestis oraz jego towarzysze radzą sobie w akcji.

Cal nie jest już padawanem i wyrósł na potężnego, niezależnego rycerza Jedi. Ze względu na wspomnienia, które nosi w sobie, i ciążące na nim oczekiwania całego Zakonu jego krucjata przeciw Imperium stała się jeszcze bardziej niebezpieczna. Zbliżają się mroczne czasy – otoczony przez nowych i znanych już wrogów Cal będzie musiał zdecydować, jak daleko chce się posunąć, aby ocalić najbliższych.

– informuje opis gry w Xbox Store.

Zobacz też: Najlepsze smartfony do 1000 zł

Star Wars Jedi: Ocalały zmierza na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Premiera gry zaplanowana jest na 28 kwietnia 2023 roku. Nadchodząca produkcja studia Respawn Entertainment otrzyma również Edycję Deluxe, dzięki której gracze otrzymają przedmioty kosmetyczne inspirowane takimi postaciami jak Luke Skywalker oraz Han Solo.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.