Star Wars Jedi zakończy się jako trylogia? Reżyser zdradza swoje zamiary względem marki

Star Wars Jedi Ocalały

Star Wars Jedi Survivor to bez dwóch zdań ta produkcja, na którą czeka wielu graczy i fanów popularnego uniwersum. Tytuł ten co prawda zaliczył opóźnienie, jednak w zamian za to twórcy uraczyli nas ciekawymi materiałami dotyczącymi eksploracji oraz różnych stylów walki. Okazuje się jednak, że deweloperzy Respawn Entertainment mogą mieć wobec tego IP dalekosiężne plany, wykraczające poza nadchodzącą pozycję.

REKLAMA

Star Wars Jedi doczeka się trzeciej części?

Star Wars Jedi: Ocalały
Star Wars Jedi Survivor

W rozmowie z portalem IGN reżyser Star Wars Jedi Survivor — Stig Asmussen — wyznał, że bardzo chętnie rozpocząłby pracę nad trzecią częścią tej serii, bo chce patrzeć na tę gry „jako na trylogię”. Mężczyzna zapytany, czy nie jest za wcześnie na takie plany, stwierdził, że nie, bo pierwsze plany dotyczące drugiej odsłony pojawiły się podczas tworzenia Star Wars Jedi Fallen Order.

Co bardzo ciekawe, to fakt, iż podkreślił on, że tworząc trzecią odsłonę tego cyklu, studio zdecydowałoby się zapewne zaprojektować ją już na silniku Unreal Engine 5.

Przeczytaj też: Gry strzelanki

Na ten moment trzeba jednak podchodzić do tych słów ze sporym z dystansem, są to bowiem jedynie zamiary dewelopera. Ostateczny głos w tej sprawie i tak należeć będzie od wydawcy, czyli Electronic Arts. Można więc spokojnie zakładać, że decyzja oparta będzie o wyniki sprzedaży Star Wars Jedi Survivor.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!