Star Wars Jedi Survivor nagrodzi ciekawskich graczy. Nowy materiał rzuca więcej światła na eksplorację

Star Wars Jedi Ocalały

Premiera Star Wars Jedi Survivor coraz bliżej, a twórcy, chcąc wykorzystać dobrze ten czas, dzielą się z graczami nowymi szczegółami dotyczącymi ich najnowszej produkcji. Po ostatnich materiałach, gdzie zaprezentowane zostały nowe style walki przyszła pora na eksplorację. Według zapewnień deweloperów ma być ona znacznie ciekawsza i bardziej przemyślana niż w poprzedniej odsłonie.

Star Wars Jedi Survivor postawi na większą otwartość pewnych lokacji

Star Wars Jedi Survivor — materiał promocyjny

Jedną z ciekawszych rzeczy związanych z eksploracją jest fakt, iż Star Wars Jedi Survivor ma kłaść większy nacisk na otwartość niektórych elementów świata. Zmiana ta ma być najbardziej widoczna na planecie Koboh, gdzie Cal będzie mógł podróżować wedle uznania, a ciekawość zostanie nagrodzona nie tylko interesującymi wydarzeniami, ale również wartościowymi skarbami.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Według dziennikarza IGN na Koboh znajdzie się również wiele różnorodnych miejsc, które poza doznaniami audiowizualnymi uraczą nas specyficznym klimatem oraz dodatkowymi zadaniami do wykonania.

Co bardzo interesujące, to fakt, iż nawet w bardziej liniowych fragmentach zabawy twórcy postarali się upchnąć dodatkowe znajdźki na uboczu, dzięki czemu chęć eksploracji rozbudzona na wczesnym etapie gry nie zostanie stłamszona przez bardziej korytarzowy charakter późniejszych lokacji.

Przeczytaj też: Gry ekonomiczne

Informacje te na pewno przypadną do gustu wszystkim tym, którzy w przypadku pierwszej odsłony cyklu narzekali na jakiej odczuwalną liniowość. Co więcej, w obliczu wcześniejszych doniesień o tym, że gra pozbawiona będzie uciążliwego backtrackingu możemy spodziewać się tytułu niezwykle przemyślanego pod względem planowania poziomów.

Czy tak faktycznie będzie? Tego dowiem się po premierze Star Wars Jedi Survivor, która będzie mieć miejscu już 28 kwietnia 2023 roku na PC, PS5 oraz Xbox Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.