Złe wieści dla fanów Star Wars: KOTOR! Prace nad remakiem miały zostać wstrzymane

KOTOR Remake

Remake pierwszego KOTOR-a to coś, na co zapewne czeka wielu fanów pierwowzoru. Niestety przyszła pora na kolejne nieciekawe dla nich informacje. Jak donosi bowiem znany insider, obecnie nikt nie pracuje nad tą grą w żaden sposób.

Remake Star Wars: Knights of the Old Republic stoi pod znakiem zapytania. Jeff Grubb: nikt nad nim nie pracuje

Star Wars KOTOR Remake
Star Wars: KOTOR Remake

To kolejny cios w fanów Star Wars: KOTOR. Najpierw Sony usunęło ze swoich social mediów wszelkie wzmianki na temat remake’u, a na dodatek podczas wczorajszej prezentacji finansowej prezes Embracer Group odmówił jakichkolwiek nawiązujących do niego wypowiedzi.

To jednak nie koniec niezbyt pozytywnych informacji. Znany insider – Jeff Grubb – zdradził nam bowiem w dzisiejszym programie Game Mess Mornings, że na dziś prace nad tym tytułem w ogóle nie są kontynuowane.

Aby to wyjaśnić, ta gra nie jest teraz opracowywana. Zwyczajnie pełny stop, żadne studio nie pracuje nad grą w żaden sposób. Przyjrzałem się sprawie i myślę, że dla większości z Was to żadna wiadomość… możecie to złożyć w całość, jeśli tego słuchaliście. Wycofujące się Sony, usuwające wszystkie wzmianki o Knights of the Old Republic z social mediów i YouTube. Ale żeby potwierdzić to w 100%, prace nad grą nie są obecnie prowadzone.

Jeff Grubb

Cóż, trzeba przyznać, że sprawa nie wygląda pozytywnie. Naturalnie nadzieja na wydanie remake’u nadal istnieje, ale raczej będzie o to niewyobrażalnie trudno.

Zobacz też: Smartfon do 2000 zł

Na osłodę można powiedzieć, że Ubisoft przygotowuje inną grą osadzoną w uniwersum Star Wars. Niestety wygląda na to, że ta produkcja również ma swoje problemy i według ostatnich plotek została przesunięta na rok finansowy 2024/2025.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.