Star Wars Outlaws mogło zaliczyć poważne opóźnienie. Niepokojące raporty prosto od Ubisoftu

Star Wars Outlaws

W czerwcu bieżącego roku Ubisoft zaskoczył niektórych, ujawniając zupełnie nowy projekt, jakim okazało się Star Wars Outlaws. Od tamtego momentu dowiedzieliśmy się wielu intrygujących wieści, jak chociażby tych, że gra wykorzysta parę sztuczek, które upodobnią ją do pierwszej trylogii wyreżyserowanej przez George’a Lucasa. Nowe doniesienia wskazują jednak, że na debiut przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

Ubisoft mogło zdecydować się, przesunąć datę premiery Star Wars Outlaws

Star Wars Outlaws — gameplay

W najnowszym raporcie finansowym przygotowanym przez Ubisoft pojawiły się bardzo niepokojące wzmianki, zgodnie z którymi firma zdecydowała się opóźnić „dużą grę”, która miała zadebiutować na początku 2024 roku. Firma zdecydowała się przesunąć debiut na rok finansowy 2024/25. Według niektórych spekuluje się, że ów produkcją ma być właśnie Star Wars Outlaws.

Projekt opracowany przez Massive Entertainment spełnia bowiem kilka warunków, które pozwalają utożsamiać go właśnie z grą wspomnianą w raporcie. Po pierwsze, historia Kay Vess zapowiada się jako dość duży tytuł, który miał faktycznie pojawiać się w przyszłym roku.

Do tego od dłuższego czasu twórcy nie dzielili się z oczekującą społecznością żadnymi konkretami. Ostatnie pochodzą z połowy sierpnia i dotyczą kwestii scenerii i otwartego świata oferowanego przez omawianą pozycję.

Przeczytaj też: Gry na PC

Na ten moment ciężko potwierdzić, czy raport Ubisoftu rzeczywiście wspominał o Star Wars Outlaws, czy też innej pozycji. Nie są to jednak optymistyczne wieści, dlatego też trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać na jakiekolwiek komunikaty ze strony producenta lub wydawcy.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
NIESAMOWITA PROMOCJA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.