Fani proszą Xboxa o odebranie Star Wars: KOTOR Remake PlayStation. „Mają do tego oczywiste studio”

Star Wars KOTOR Remake

Niestety wygląda na to, że Star Wars: KOTOR Remake nie powstanie, przynajmniej nie w najbliższej przyszłości. Sony już jakiś czas temu usunęło wszelkie wzmianki o grze ze swoich social mediów i najprawdopodobniej całkowicie wycofało się z projektu, nad którym podobno nikt nawet nie pracuje. Fani postanowili więc wziąć sprawy w swoje ręce i wspomnieć, aby Xbox uratował tę wyczekiwaną produkcję.

Czy Xbox mógłby przejąć Star Wars: KOTOR Remake? Zdaniem fanów grę powinien stworzyć Obsidian

Jak zauważył Pure Xbox, fani Star Wars: KOTOR są naturalnie dosyć zawiedzeni ostatnimi rewelacjami na temat remake’u produkcji. Wobec tego wielu z nich zaczęło wspominać o Microsofcie, który według nich powinien przejąć projekt i doprowadzić go do końca.

A to dlatego, że częścią Xbox Game Studios jest uwielbiany Obsidian. Deweloper ten stworzył w przeszłości drugą odsłonę KOTOR-a, więc trudno byłoby o lepszego kandydata na producenta odświeżonej wersji pierwowzoru.

Zastanawiam się, czy teraz Microsoft wkroczy i zaproponuje ufundowanie gry z jednym z jego studiów jako twórców. Mógłby zebrać trochę życzliwości społeczności, zwłaszcza zachowali multiplatformowość. Spaff_Wallbridge, Reddit

Zobacz też: Gry podobne do Cyberpunk 2077

Oznaczałoby to, że Xbox poniekąd przejąłby grę od PlayStation. Oczywiście ta miała zostać stworzona przez studia należące do Embracera, ale na mocy umowy z Sony pozostać także czasowym tytułem ekskluzywnym dla PC i PS5.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.