Star Wars od Massive niedługo doczeka się zapowiedzi? Twórca podkreśla wagę 2023 roku

Star Wars Massive Ubisoft

Początek nowego roku zachęcił wiele osób do robienia planów na następne 12 miesięcy. Twórcy The Last Guardian sugerują w rezultacie zapowiedź swojego kolejnego projektu, a długo wyczekiwana gra Star Wars od Massive Entertainment może pójść dokładnie tą samą drogą.

Massive szykuje zapowiedź Star Wars?

Happy New Year to you all.
2023 is going to be huge for us.
Join the adventure.#MassiveStarWars pic.twitter.com/NGqKMXImpc

— Julian Gerighty (@jgerighty) January 1, 2023

Happy New Year to you all.
2023 is going to be huge for us.
Join the adventure.#MassiveStarWars pic.twitter.com/NGqKMXImpc

— Julian Gerighty (@jgerighty) January 1, 2023

Nadzieje wśród fanów Gwiezdnych Wojen wzbudził Julian Gerighty, creative director nowej gry twórców The Division. W krótkim poście na swoim Twitterze życzył wszystkim swoim fanom szczęśliwego nowego roku i napisał, że rok 2023 będzie bardzo ważny dla całego zespołu.

Wielu fanów serii na pewno z chęcią zobaczyłoby jakieś szczegóły gry w świecie Star Wars. Pierwszy raz usłyszeliśmy o tym tytule w styczniu 2021 roku i od tego czasu Massive nie podzieliło się z nami żadnymi, konkretnymi informacjami. Z wcześniejszych raportów słyszeliśmy jedynie, że na ten tytuł możemy poczekać nawet do 2025 roku.

Przeczytaj też: Gry na Xbox One

Gerighty w swoim poście może mieć oczywiście na myśli wydarzenia wewnątrz studia i dzieli się po prostu swoją ekscytacją na prywatnym profilu. Krótki wpis dał jednak nadzieje wielu fanom Star Wars, że w tym roku możemy poznać pierwsze szczegóły na temat gry Massive.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z