Jedna planeta w Star Wars Outlaws ma być wielkości 2-3 regionów z Assassin’s Creed Odyssey

Star Wars Outlaws

W zeszłym miesiącu Ubisoft zaprezentował zwiastun produkcji osadzonej w uniwersum George’a Lucasa. Gra, którą opracowuje Massive Entertainment, zapowiada się na bardzo rozbudowane doświadczenie. Ostatnio dyrektor kreatywny, Julian Gerighty, zdradził w wywiadzie, jakich rozmiarów planet możemy spodziewać się w Star Wars Outlaws.

Przemierzanie planet w Star Wars Outlaws ma przypominać „podróż”

Zwiastun Star Wars Outlaws

Julian Gerighty, dyrektor kreatywny gry, podzielił się kilkoma szczegółami na temat Star Wars Outlaws w najnowszym numerze magazynu EDGE. Jednym z poruszonych w wywiadzie tematów były rozmiary planet w zapowiedzianej produkcji Ubisoftu. Według mężczyzny jedna planeta w Star Wars Outlaws ma odpowiadać wielkości 2-3 regionów z Assassin’s Creed Odyssey.

Dodatkowo, jak zaznacza Gerighty, każda lokacja w grze jest tworzona ręcznie. Ubisoft postawił na staranne projektowanie detali, unikając generowania proceduralnego całych planet. Mężczyzna podkreśla także, że przemierzanie ogromnych planet w Star Wars Outlaws, nawet pojazdami, ma przypominać „podróż”.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do Heroes 3

Kup Assassin’s Creed Mirage

Choć gra nie ma jeszcze ustalonej daty premiery, debiutu Star Wars Outlaws możemy spodziewać się w 2024 roku. W oczekiwaniu na ten moment gracze mogą zapoznać się z gameplayem, który daje pewien obraz tego, jak może wyglądać produkcja.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.