Star Wars Outlaws wkrótce z datą premiery? Gra Ubisoftu trafiła w ręce pierwszych agencji ratingowych

Star Wars Outlaws

Star Wars Outlaws ma szansę zostać jedną z najładniejszych gier 2024 roku. Niestety Ubisoft wciąż nie ujawnił, kiedy dokładnie gracze będą mieli okazję rozpocząć swoją przygodę ze wspomnianą produkcją. Niewykluczone jednak, że wkrótce się to zmieni. Nowa gra skierowana do fanów Gwiezdnych wojen trafiła bowiem w ręce pierwszych agencji ratingowych.

Star Wars Outlaws sklasyfikowane w Australii i Korei Południowej

Star Wars Outlaws – oficjalna prezentacja rozgrywki

W ostatnich dniach Star Wars Outlaws zostało bowiem sklasyfikowane zarówno przez koreańską organizację Game Rating and Administration Committee (GRAC), jak i Australian Classification Board. W pierwszym przypadku gra otrzymała kategorię wiekową 19+, co oznacza, że w Korei Południowej wspomniany tytuł dostępny będzie wyłącznie dla pełnoletnich odbiorców. W Australii po nadchodzącą produkcję Ubisoft Massive będą natomiast mogli sięgnąć gracze powyżej 15. roku życia.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Gry trafiają w ręce organów regulacyjnych zazwyczaj w momencie, w którym prace nad daną produkcją zmierzają ku końcowi. Niewykluczone, że w przypadku nadchodzącego dzieła Ubisoft Massive jest podobnie. Fanom Gwiezdnych wojen nie pozostaje jednak na ten moment nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i mieć nadzieję, że Star Wars Outlaws rzeczywiście zadebiutuje na rynku w pierwszej połowie 2024 roku.

Star Wars Outlaws powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Zgodnie z zapowiedziami w nadchodzącej produkcji studia Ubisoft Massive wcielą się w Kay Vess, czyli „zyskująca reputację łotrzycę, która pragnie rozpocząć nowe życie jako wolna osoba”. Akcja wspomnianego tytułu będzie natomiast rozgrywać się pomiędzy wydarzeniami przedstawionymi w filmach „Imperium Kontratakuje” oraz „Powrót Jedi”.

Źródło: GamingBolt

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.