Bez internetu nie zainstalujesz Star Wars Outlaws. Nawet jeśli kupisz pudełko

Star Wars Outlaws pudełko PS5

Wczoraj nareszcie mogliśmy poznać datę premiery Star Wars Outlaws. Przy okazji na Ubisoft spadła już pierwsza krytyka, a to za sprawą cen poszczególnych edycji i obcinania zawartości na rzecz DLC. Tymczasem powodów do niezadowolenia może być więcej, bo pudełkowa edycja gry będzie wymagać połączenia z internetem.

Pudełkowe wydanie Star Wars Outlaws będzie wymagać połączenia z internetem

Zwiastun Star Wars Outlaws

Bez wątpienia ogromna rzesza fanów wyczekuje sierpniowej premiery Star Wars Outlaws. Niektórzy mogą jednak poczuć się niezadowoleni z faktu, że gra – nawet w pudełkowej edycji – będzie wymagać połączenia z internetem.

Stosowna informacja pojawiła się już na stronach sprzedawców. Zawiera ją także samo pudełko Star Wars Outlaws.

Niemniej warto wspomnieć, że w przypadku Ubisoftu to nic nowego. Podobnie było już bowiem z Ubisoft’s Avatar: Frontiers of Pandora. Wtedy chodziło o wymóg pobrania aktualizacji pierwszego dnia, więc podobnie jest pewnie także w tym przypadku.

Pozostaje nam szczęście, że w dzisiejszych czasach większość użytkowników posiada dostęp do internetu o szybkiej prędkości. Przypomnijmy, że Star Wars Outlaws debiutuje już 30 sierpnia na PC, PS5 i Xboxach Series X|S.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: VGC

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2454 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.