Star Wars Outlaws ma wykorzystać pełen potencjał PS5 i XSX|S! Twórcy sięgają po najlepsze rozwiązania

Star Wars Outlaws

Fani uniwersum Gwiezdnych Wojen nie mogą narzekać na brak interesujących pozycji. W kwietniu zadebiutowała kolejna odsłona przygód Cala Kestisa, a w czerwcu zapowiedziano nową wysokobudżetową produkcję – Star Wars Outlaws. Po szeregu informacji dotyczących fabuły oraz mechanik, w sieci pojawiły się pierwsze doniesienia na temat aspektów technicznych. Nadchodzący tytuł ma korzystać z najlepszych rozwiązań, dorównując pod tym względem chwalonemu Marvel’s Spider-Man 2.

Star Wars Outlaws ma w pełni wykorzystać potencjał PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Tom Henderson zdradza pierwsze szczegóły

Gracze mają pozytywnie zaskoczyć się poziomem zaawansowania nadchodzącego tytułu z uniwersum Gwizdnych Wojen – Star Wars Outlaws. Redaktor portalu Insider Gaming w swoim wpisie porównał go do Marvel’s Spider-Man 2, powszechnie chwalonego za system szybkiej podróży oraz płynność działania. Henderson wskazuje, że fani Gwiezdnych Wojen powinni oczekiwać implementacji równie udanych rozwiązań w Star Wars Outlaws.

To nie koniec dobrych informacji. Henderson dodał także, iż Star Wars Outlaws będzie jednym z tytułów, które w pełni wykorzystają możliwości aktualnej generacji konsol. To szczególnie istotne, gdy pod uwagę weźmiemy zapowiedzi twórców dotyczące wielkości świata gry – obszar jednej planety ma być porównywalny do trzech regionów znanych z Assassin’s Creed: Odyssey.

Przeczytaj także: Najlepsze monitory dla graczy do 600 zł

Warto przypomnieć, że akcja Star Wars Outlaws rozgrywa się między wydarzeniami znanymi z „Imperium Kontratakuje” i „Powrotu Jedi”, a gracze będą mieli okazje spotkać postacie znane z filmowej trylogii. Według aktualnych informacji tytuł zadebiutuje w 2024 roku na PC, Xbox Series X|S oraz PlayStation 5.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.