Star Wars Outlaws z nowymi informacjami. Będzie to gra single-player, w której spotkamy znajome twarze

Star wars Outlaws Kay i Nix

Star Wars Outlaws to dla wielu osób jedno z ciekawszych odkryć ostatnich pokazów. Podczas wczorajszego Ubisoft Forward mieliśmy okazję nieco bliżej przyjrzeć się gameplayowi z tej gry oraz poznać podstawowe założenia przyświecające deweloperom biorącym udział przy jej tworzeniu. Po ostatnim wywiadzie otrzymaliśmy kolejną garść detali, które powinny zainteresować nie tylko fanów uniwersum George’a Lucasa.

Star Wars Outlaws zaoferuje „zupełnie otwarty świat” pełen różnorodnych aktywności

Star Wars Outlaws
Star Wars Outlaws

W rozmowie z portalem Eurogamer dwaj deweloperzy — Navid Khavari (dyrektor narracji) i Mathias Karlson (reżyser gry) — zapewnili przede wszystkim, że celem całego zespołu było stworzenie produkcji z „zupełnie otwartym światem”. Co więcej, to fakt, że ma to być tytuł oferujący graczom pełną swobodę rozgrywki, a to już brzmi naprawdę niezwykle ciekawie.

Przy tym wszystkim nadal będzie to tytuł typowo single-player, a cały zespół odpowiedzialny za grę skoncentrował się na „dostarczaniu wrażeń dla jednego gracza”.

star-wars-outlaws-kay
Star Wars Outlaws

Nie zabrakło też pytań o obecność w Star Wars Outlaws postaci znanych z filmowej sagi. Fani tego uniwersum mogą mieć niemałe powody do zadowolenia, bo deweloperzy potwierdzili, że Kay napotka kilka popularnych twarzy, a to samo w sobie może być dobrą rekomendacją.

Dodatkowo deweloperzy wskazali, że ich najnowszą produkcję wyróżnią między innymi gęste, pełne życia miasta, dodatkowe aktywności poboczne, oraz pełne tajemnic światy. Dodatkiem do tego wszystkiego ma być przestrzeń kosmiczna, która ma być dla graczy „bardzo lukratywną możliwością”, aczkolwiek dosyć ryzykowną.

Przeczytaj też: Gry singleplayer

Dzięki tej rozmowie otrzymujemy kolejną całkiem konkretną dawkę informacji na temat Star Wars Otulaws i obraz samej gry staje się coraz bardziej interesujący. Pozostaje mieć nadzieję, że nie jest to tylko fasada i po premierze będzie to faktycznie niezwykle udana produkcja.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.