Twórca Stardew Valley zaskakuje fanów gry! Kolejna aktualizacja przyniesie ogrom nowości

stardew valley

Stardew Valley to urocza, pixelartowa gra indie, która przyciągnęła przed ekrany mnóstwo graczy z całego świata. Stworzona przez jednego człowieka – Erica Barone’a działającego pod nazwą ConcernedApe – niezwykła produkcja zadebiutowała w 2016 roku i zyskała ogromną popularność. Teraz twórca Stardew Valley zapowiada aktualizację 1.6.

Aktualizacja 1.6 do Stardew Valley ma być ogromna

Twórca Stardew Valley właśnie udostępnił informacje dotyczące aktualizacji gry o numerze 1.6. Długa lista zmian wywołała niemałe poruszenie, bowiem fani po wcześniejszych słowach dewelopera spodziewali się raczej mniejszych rozmiarów łatki. ConcernedApe zaskoczył jednak graczy.

Jak widzimy na opublikowanej na platformie X grafice, do gry zmierza wiele nowości. Wśród nich znajdziemy nowy typ farmy, wielki festiwal, rozszerzoną zawartość dla etapu late-game, ponad setkę dialogów czy nowe, zimowe stroje dla mieszkańców wioski. Zmian doczekał się także tryb wieloosobowy na PC – limit osób zostanie podniesiony z 4, do 8.

Zobacz też: Laptop gamingowy do 4500 zł

Niestety – nie została podana data premiery ogromnej aktualizacji 1.6. Jak wiemy, w międzyczasie twórca pracuje nad Haunted Chocolatier, czyli zupełnie inną grą. Na zakończenie przypominamy, że Stardew Valley zadebiutowało w 2016 roku i jest dostępne na PC, PS4, PS Vita, Xbox One i Nintendo Switch, jak również na urządzeniach mobilnych z systemem Android oraz iOS.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.