Stardew Valley doczeka się jeszcze kilku popawek i nowości! Twórca nadal nie żegna się ze swoja grą

Stardew Valley

Stardew Valley to produkcja, która w ostatnim czasie przeżywa prawdziwy renesans popularności, a wszystko to za sprawą ostatniej dużej aktualizacji o numerach 1.6. Krótko po wydaniu łatki deweloper znany jako ConcernedApe zapowiedział wprowadzenie jeszcze kilku zmian. Twórca kolejny raz dał znać społeczności, że niespecjalnie śpieszy mu się z porzucaniem swojego dzieła.

Stardew Valley już niedługo doczeka się kilku nowości

Mimo że ConcernedApe przed wydaniem aktualizacji 1.6 zapowiadał, że będzie to ostatni patch, jaki trafi do gry, tak widocznie ciężko mu ostatecznie pożegnać się ze swoim dziełem. Potwierdził on, że w przygotowaniu jest właśnie kolejny patch o numerach 1.6.4, który powinien pojawić się na PC już w przyszłym tygodniu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Deweloper potwierdził, że nowa zawartość nie tylko naprawi błędy, które zgłaszali gracze, ale także doda kilka „nowości”. Z tego, co sam twórca zdradził, to nowinki dotyczyć będą w głównej mierze rybołówstwa oraz kilku aktywności związanych z górnictwem.

Lista zmian w aktualizacji 1.6 do Stardew Valley

W komentarzach pod wpisem pojawiły się pytania o termin wydania aktualizacji 1.6 na konsolach oraz telefonach. ConcernedApe uspokoił, że prace nad łatką 1.6.4 do Stardew Valley na PC nie wpłyną negatywnie na termin wydania aktualizacji na innych platformach, choć jeszcze nie skonkretyzował, kiedy to nastąpi.

Trudno o lepszy przykład tego, że twórcy ciężko pożegnać się ze swoim najgłośniejszym dziełem. Co prawda od jakiegoś czasu pracuje on nad nową grą, jednak nadal dłubie przy swojej pierwszej produkcji. To się dopiero nazwa przywiązanie!

Źródło: Twitter/X: ConcernedApe

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.