Starfield – 1001 unikalnych billboardów z gry zawisło na całym świecie! Bethesda zachęca do poszukiwań

Starfield

Kampania reklamowa promująca Starfield w ostatnich dniach nabiera niesłychanego do tej pory rozpędu. Poza specjalnymi nakładkami na Xbox Series X oraz serią gadżetów do konsol sygnowanych tą produkcją Bethesda najwidoczniej postanowiła skorzystać też z bardziej tradycyjnych sposobów dotarcia do graczy. Na całym świecie pojawiło się bowiem 1001 unikalnych billboardów promujących tego kosmicznego RPG-a.

Gracze próbują znaleźć wszystkie 1001 jeden unikalnych billboardów Starfield rozsianych po całym świecie

W ramach kampanii reklamowej „Windows to the Worlds” Bethesda zdecydowała się rozmieścić na całym świecie aż 1001 unikalnych billboardów promujących Starfield. Każdy z nich ma przedstawiać zupełnie inną planetę, a w prawym dolnym rogu plakatów widnieją numery, które pomogą graczom uporządkować kolejne znaleziska.

Przy tej okazji oficjalne konto gry na Twitterze/X zaprosiło wszystkich zainteresowanych do specjalnej zabawy w ramach której będą musieli oni odkryć wszystkie te reklamy i udostępniać efekty swoich poszukiwań na discrodowym serwerze.

Na całym świecie ukryliśmy 1001 unikalnych i ponumerowanych »Okien na światy«, oferując wgląd we wszechświat Starfield. Podziel się swoimi zdjęciami i dyskutuj z innymi odkrywcami w poście oznaczonym dla twojego terytorium.

Opis znajdujący się na discordowym serwerze Starfield

W momencie pisania tego newsa graczom udało się znaleźć dopiero pięć takich billboardów: cztery w Wielkiej Brytanii oraz jeden na w Australii (choć w tym przypadku ciężko ocenić, czy zalicza się on do kampanii promocyjnej, bo reklamę umieszczono na tramwaju).

Co ciekawe, w sekcji poświęconej tej kampanii reklamowej znalazło się także miejsce dla Polski, a to oznacza, że w naszym kraju także będziemy mogli wziąć udział w zabawie i poszukać ukrytych ujęć.

Przeczytaj też: Darmowe gry na Xbox Series X|S

Trzeba przyznać, że Bethesda umie w marketing, a tego rodzaju akcje jeszcze mocniej wpłyną na zainteresowanie Starfield. Wszystkim zainteresowanym nie pozostaje więc nic innego jak tylko włożyć wygodne buty i wyruszyć na poszukiwania polskich billboardów promujących nadchodzącą przygodę w Kosmosie.

Kup Starfield

Jeśli uda się Wam znaleźć jeden z takich materiałów, to poza wrzuceniem jej do odpowiedniej sekcji na Discordzie, podzielcie się swoim znaleziskiem z nami, w komentarzu poniżej! Powodzenia.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.