Starfield na nowym materiale z rozgrywki. AMD będzie ekskluzywnym partnerem gry na PC

Starfield

Im krócej do premiery Starfield, tym więcej informacji o grze. Najnowszą wiadomością w tej kwestii jest ekskluzywne partnerstwo jej PC-towego wydania z AMD, które najprawdopodobniej oznaczać będzie brak wsparcia dla DLSS od Nvidii. Materiał ogłaszający współpracę wzbogacono przy okazji nowymi przebitkami z rozgrywki.

AMD ogłasza ekskluzywne partnerstwo ze Starfield na PC. Gra zostanie wydana bez wsparcia dla DLSS?

Film ogłaszający partnerstwo AMD i Bethesdy w sprawie Starfield na PC

Dużo się ostatnio dzieje w sprawie Starfield. Ostatnio zdecydowanie najgłośniejszym tematem związanym z grą była kwestia płyt w jej standardowym wydaniu, ale to nie jedyna nowość dotycząca najnowszej produkcji Bethesdy.

AMD poinformowało bowiem o nawiązaniu ekskluzywnego partnerstwa ze Starfield na PC. Okazji tej towarzyszy opublikowany dziś film, z którego możemy dowiedzieć się więcej na temat współpracy tego producenta z Bethesdą.

Co warte wspomnienia, kooperacja oznacza najprawdopodobniej, że Starfield nie otrzyma wsparcia dla DLSS od Nvidii. Tak było też w przypadku innego tytułu ekskluzywnego dla ekosystemu Xboxa – Halo Infinite – które za sprawą podobnej umowy obsługuje tylko FSR od AMD.

Tak czy inaczej, powyższy materiał pozwala nam także zapoznać się z nowymi ujęciami z gry. Na pewno warto zwrócić na niego uwagę, bo dołączono do niego również faktyczny gameplay ze Starfield.

Zobacz też: Kody do The Sims 3

Kup Starfield

Przypomnijmy, że Starfield pojawi się na rynku już 6 września 2023 roku. Gra zostanie wydana tylko na PC i Xboxy Series X|S oraz trafi do biblioteki Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.