Starfield z płytami w standardowym wydaniu. Bethesda wyjaśnia ostatnie zamieszanie wokół gry

Starfield

W miniony weekend bardzo głośnym tematem wśród graczy była kwestia fizycznych wydań Starfield i nieścisłości z tym związanych. Bethesda bowiem wypuściła w eter dwie sprzeczne informacje, gdzie jedna z nich głosiła, jakoby w fizycznych wydaniach kosmicznego RPG-a znajdował się jedynie kod zamiast płyty z grą. Firma jednak dość szybko postanowiła wyjaśnić całą sprawę.

Fizyczne wydanie Starfield na konsolach Xbox będzie zawierać płyty

Na oficjalnej stronie Bethesdy opublikowana została jasna informacja, że standardowe, fizyczne wydanie Starfield na konsole Xbox będzie zawierało płytę z grą. W przypadku wersji na PC kupujący będą musieli zadowolić się jedynie kodem umieszczonym w pudełku.

W tym miejscu warto jeszcze raz podkreślić, że informacja dotyczy wyłącznie standardowego wydania produkcji od Bethesdy. Najprawdopodobniej osoby, które zdecydują się na droższe wersje (w tym edycję kolekcjonerską), będą musiały zadowolić się jedynie kodem, dającym dostęp do gry.

Przeczytaj też: Kody do The Sims 3

Kup Starfield

Na pewno komunikat ten zadowoli wielu konsolowych graczy, którzy na dotychczasowe doniesienia patrzyli z niemałym zaniepokojeniem. Na koniec przypominamy, że Starfield zadebiutuje już 6 września 2023 roku na PC i Xbox Series X|S. Tytuł ten od dnia premiery dostępny będzie w ramach biblioteki Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.