Starfield debiutuje, a Bethesda dziękuje graczom „za pozwolenia na pogoń za marzeniami”

Starfield Bethesda

Nocna premiera Starfield we wczesnym dostępie to dla wielu graczy jedno z najważniejszych wydarzeń growych w całym 2023 roku. Z perspektywy Bethesdy dzień ten jest jeszcze ważniejszy, w końcu po wielu latach prac (a co za tym idzie, także wzlotów i upadków) debiutuje ich najnowsza gra, która zarazem jest pierwszym od 25 lat nowym IP w portfolio.

Z tej okazji studio postanowiło wystosować do graczy oficjalne oświadczenie, w którym wyrażają oni swoja wdzięczność za wsparcie jakim zostali obdarzeni.

Bethesda dziękuje wszystkim oczekującym graczom za wsparcie w trakcie produkcji Starfield

Na oficjalnym profilu Bethesdy w serwisie Twitter/X pojawił się wpis z oświadczeniem, w którym studio dziękuję graczom za ogromne wsparcie, jakim się wykazali oczekiwaniem na Starfield. We wpisie firma podkreśliła, że wszyscy, którzy pracowali nad tym tytułem, włożyli w nią dużo serca, a fani podtrzymywali morale deweloperów nawet podczas najgorszych momentów.

Wszyscy w Bethesdzie włożyliśmy mnóstwo pracy w tę grę, a podczas wzlotów i upadków, które miały miejsce w trakcie prac nad nią, nie opuszczaliście nas. Wasze motywujące wiadomości lub historie o tym, jak nasze gry wpłynęły na was, przypominały nam, jak ważne jest to proces.

Bethesda

We wpisie znalazło się nawet pewne nawiązanie do ostatnich słów Todda Howarda, cały proces był bowiem dla twórców zarazem ekscytujący, ale i pełen wyzwań, a więc podróżą, której studio nigdy nie zapomni.

Dziękujemy Wam za uczynienie społeczności skupionej wokół gier wideo jedną z najlepszych na świecie, a zarazem sprawienie, iż jest to jedna z najlepszych form rozrywki. Dziękujemy za pozwolenia nam na pogoń za marzeniami oraz realizację ich. Tworzenie Starfield było jedną z najtrudniejszych i najbardziej ekscytujących doświadczeń naszych karier — podróżą, której nigdy tak naprawdę nie zapomnimy.

Bethesda

Studio na końcu podkreśliło, że teraz za to przyszła pora na graczy i teraz to oni będą mogli rozpocząć swoją unikalną przygodę z tą pozycją. Twórcy mają przy tym nadzieję, że będzie ona równie ekscytująca, jak ta, której doświadczyli oni w trakcie całego procesu produkcyjnego.

Przeczytaj też: Ranking telewizorów 55 cali

Kup Starfield

Nie da się ukryć, że są to bardzo ciepłe słowa skierowane do graczy, a zarazem pokazują, jak ważny jest to moment dla Bethesdy. Biorąc pod uwagę pierwsze recenzje, które pojawiły się wczoraj w sieci, a także analizy techniczne oraz porównania poszczególnych wersji gry, możemy być coraz bardziej pewni, że Starfield rzeczywiście będzie dla graczy niesamowicie ekscytującą przygodą. Zresztą osoby, które zdecydowały się na zakup Edycji Premium, mogą już od 2:00 eksplorować najciemniejsze zakamarki wszechświata.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.