Starfield kolejną grą za ponad 300 złotych? Wskazują na to ostatnie doniesienia

Starfield

Starfield jest jedną z największych nadchodzących gier, na które czeka rzesza fanów. I chociaż produkcja ta będzie dostępna w bibliotece Xbox Game Pass, wielu chciałoby zakupić ją jednak na wyłączność. Niestety wiele wskazuje na to, że będzie to wydatek sięgający co najmniej 70 euro.

Insider ujawnia ceny Starfield. Edycja kolekcjonerska może kosztować ponad 1000 zł

Zwiastun Starfield

Od jakiegoś czasu coraz więcej gier AAA kosztuje kilkadziesiąt złotych więcej. Zdaniem zaufanego insidera billbil-kuna trend ten nie ominie także Starfield.

I tak edycja standardowa gry ma według niego kosztować 69,99 euro (ok. 310 zł) na PC oraz 79,99 euro (355 zł) w przypadku wersji na Xboxy Series X|S. Dodatkowo użytkownicy obydwu platform zapłaciliby za edycję kolekcjonerską produkcji 299,99 euro (ok. 1332 zł).

Niestety nie znamy jeszcze zawartości Constellation Edition (bo tak ma nazywać się „kolekcjonerka” Starfield). Być może zostanie jednak ona ujawniona podczas Starfield Direct, które odbędzie się 11 czerwca zaraz po Xbox Games Showcase.

Zobacz też: Najlepsze gry symulatory

Kup Starfield

Tak czy inaczej, pewnym pocieszeniem dla powyższych kwot będzie fakt, że Starfield trafi do Xbox Game Pass. Subskrybenci usługi będą mogli zagrać w tę grę już w momencie premiery, co wydarzy się 6 września 2023 roku.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.