Starfield z pierwszymi poprawkami od fanów! Gracze mogą już pobierać Community Patch

Starfield Community Patch

Starfield odpowiada za wywołanie „największej liczby subskrybentów Xbox Game Pass”. Dodatkowo najnowsza produkcja studia Bethesda przyczyniła się do świetnych wyników kwartalnych działu Xbox. Wspomniany tytuł może pochwalić się również zaangażowaną społecznością, która postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i przygotowała pierwszy Community Patch.

Pierwszy Community Patch do Starfield już dostępny. Fani biorą sprawy w swoje ręce

Starfield – zwiastun z ocenami

Community Patch to owoc współpracy twórców modyfikacji i innych członków społeczności Starfield. Projekt – jak podkreślają sami autorzy – ma na celu wyeliminowanie różnego rodzaju błędów i poprawę wrażeń płynących z rozgrywki. Całość dostępna jest za darmo w serwisie NexusMods, gdzie znajduje się również instrukcja instalacji.

Zgodnie z informacjami znajdującymi się w opisie pierwszy Community Patch do Starfield skupia się m.in. na błędach skryptu, problemach z zadaniami czy literówkach. Autorzy projektu zajęli się także obiektami znajdującymi się w niewłaściwych miejscach oraz wyeliminowali różnego rodzaju exploity. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie NexusMods.

Zobacz też: Najlepsze monitory gamingowe do 600 zł

Na koniec przypomnijmy, że Starfield dostępny jest na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X|S. Najnowsza produkcja studia Bethesda od momentu swojej premiery znajduje się również w bibliotece Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.