12-minutowy gameplay ze Starfield trafił do sieci! To materiał prosto z Gamescom

Starfield

Im bliżej premiery Starfield, tym częściej w sieci natknąć się można na przecieki i szereg innych nieautoryzowanych przez Bethesdę informacji, ujawniających nowe detale na temat tego kosmicznego RPG-a. W ostatnich dniach donosiliśmy najpierw o sporym ujawnieniu szczegółów związanych z nadchodzącą grą Bethesdy, a potem o przeszło 40-minutowym wycieku gameplayu. Najnowszy materiał, który trafił do internetu, pochodzi bezpośrednio z targów Gamescom 2023 i — podobnie jak poprzedni — ujawnia pierwsze sceny, jakie dane nam będzie zobaczyć w tej pozycji.

Gameplay ze Starfield na nagraniu z Gamescom 2023

Starfield
Starfield

Najnowszy przeciek gameplayu ze Starfield pochodzi bezpośrednio z wydarzenia, które miało miejsce podczas tegorocznych targów Gamescom 2023. Wyświetlany był on w trakcie specjalnego pokazu i najwidoczniej dostępny był on tylko dla osób, które były na miejscu.

Udostępniony fragment rozgrywki pochodzi z początku gry, kiedy to gracze zaczynają swoją przygodę w jednej z kopalni i odnajdują pewien tajemniczy artefakt. Następnie materiał przechodzi oczywiście do kreatora postaci, a potem jesteśmy świadkami pewnego zagęszczenia akcji i pierwszego starcia.

Ciekawie prezentuje przy tym sekwencja walki w przestrzeni kosmicznej, która powinna przypaść do gustu wielu entuzjastom tego rodzaju pozycji. Ten fragment zakończony jest sceną lądowania w jednej z dostępnych metropolii, a towarzyszy temu stosowny przerywnik filmowy. Link do nagrania dostępny jest pod tym adresem.

Przeczytaj też: Darmowe gry na Xbox Series X|S

Kup Starfield

Sam materiał nie jest przesadnie odkrywczy, w końcu pokrywa się z dotychczasowymi przeciekami, jednak pewnym wyróżnikiem są tutaj przedmowa oraz posłowie przygotowane przez samego Todda Howarda. Deweloper dziękuje w nich graczom za ogromne wsparcie, jakie otrzymała ekipa tworząca Starfield.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.