Motyw Starfield na Xboxy Series X|S już dostępny! Posiadacze konsol mogą ozdobić swój ekran główny

starfield motyw xbox

Premiera Starfield nadciąga wielkimi krokami i wywołuje niemałe poruszenie wśród społeczności graczy. Debiut wyczekiwanej gry będzie w końcu z pewnością jednym z ważniejszych momentów w branży tego roku. Tymczasem Microsoft ma dla posiadaczy konsol Xbox Series X|S nowy motyw związany z nadchodzącą produkcją Bethesdy.

Motyw Starfield jest już dostępny dla użytkowników Xboxów Series X|S

Od lipca 2023 trwa aktualizacja wyglądu ekranów startowych konsol Microsoftu. Na podstawie testów i sugestii zebranych od użytkowników Xboxów, powstał bowiem zupełnie nowy interfejs. Dzięki temu gracze mogą między innymi łatwiej nawigować po bibliotece gier czy katalogu Xbox Game Pass.

Natomiast w związku z nadchodzącą premierą Starfield Microsoft ma dla osób wyczekujących gry miły upominek. Posiadacze Xboxów Series X|S mogą już cieszyć się nowym motywem, który ozdobi ekran główny konsol. Choć określony jest jako „dynamiczny”, w zasadzie są to jedynie statyczne tła. Nie zmienia to jednak faktu, że z pewnością wiele osób odliczających dni do premiery Starfield zdecyduje się na zmianę wyglądu interfejsu.

Zobacz też: Ranking telewizorów 55 cali

Kup Starfield

Przypominamy, że premiera Starfield odbędzie się już 6 września 2023 roku. Wszyscy, którzy zdecydowali się na zakup edycji Premium lub kolekcjonerki, już dzisiejszej nocy (z 31 sierpnia na 1 września) uzyskają możliwość zagrania w ramach Wczesnego Dostępu. Tytuł zmierza wyłącznie na PC oraz konsole Xbox Series X|S, a w dniu premiery zasili także bibliotekę Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.