Starfield otrzyma wsparcie DLSS i aktualizację! Bethesda zapewnia, że gra będzie rozwijana przez lata

Starfield

Starfield nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony graczy – najnowszy hit Bethesdy zbiera pozytywne opinie i jest chwalony za zróżnicowaną rozgrywkę. Deweloperzy nie mają jednak zamiaru spocząć na laurach. Zgodnie z najnowszym komunikatem Bethesdy Starfield będzie rozwijany przez wiele lat.

Bethesda dziękuje graczom i zapowiada nowości w aktualizacji 1.7.29, w tym wsparcie DLSS

Zwiastun Starfield

Bethesda podziękowała w najnowszym komunikacie graczom za odzew oraz pozytywne opinie na temat Starfield, zapewniając przy tym, że grę będzie wspierać przez wiele lat. Deweloperzy podkreślili, że słuchają wszystkich opinii, jednak nie każdą prośbę są w stanie zrealizować teraz. Ich priorytety skupiają się na razie wokół dodania funkcji usprawniających rozgrywkę, a także upewnieniu się, że wszelkie problemy, związane m.in. z postępami w grze, zostały wyeliminowane.

Twórcy Starfield ujawnili też szczegóły aktualizacji 1.7.29, które obejmują między innymi zwiększenie stabilności związanej z instalowaniem gry na Xbox Series X|S i wprowadzenie różnych poprawek zwiększających liczbę klatek na sekundę. Deweloperzy usunęli także kilka innych błędów. To oczywiście nie wszystko – Starfield będzie otrzymywać kolejne, regularne aktualizacje.

Wśród zapowiedzianych funkcji znajduje się między innymi wsparcie dla DLSS firmy Nvidia. Aktualnie Starfield oferuje tylko funkcję skalowania FSR od AMD. Gracze, którzy korzystają z rozwiązań od Nvidii muszą posiłkować się autorskimi modyfikacjami, jednak na szczęście już niedługo nie będzie to konieczne. Oprócz wsparcia DLSS gra otrzyma też m.in. menu kalibracji HDR, przycisk umożliwiający spożywanie żywności i pełne wsparcie modyfikacji.

Ponadto pracujemy nad wbudowaną obsługą modyfikacji (dzieł), która ma działać na wszystkich platformach – podobnie jak w przypadku gier Skyrim i Fallout 4. Pełne wsparcie planowane jest na początek przyszłego roku. (…) Tworzenie i modyfikowanie zawartości do naszych gier zawsze stanowić będzie istotny element naszej tożsamości i cieszymy się, że społeczność podeszła z tak wielkim entuzjazmem do modowania gry Starfield.

Bethesda

Zobacz także: Najlepsze laptopy gamingowe do 4500 zł

Kup Starfield

Pozostaje tylko cieszyć się, że Bethesda poważnie podchodzi do rozwoju Starfield i zapewni grze odpowiednie, wieloletnie wsparcie. Miejmy nadzieję, że wkrótce wszystkie problemy związane z tytułem znikną!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.