Starfield może otrzymać nietypowe wydarzenie premierowe! Microsoft zdaje się szykować coś wielkiego

Starfield

Premiera Starfield zbliża się wielkimi krokami, a biorąc pod uwagę rozmach z jakim Bethesda przygotowuje swoje dzieło, możemy zakładać, że będzie to jedno z ważniejszych wydarzeń bieżącego roku. Nic więc dziwnego, że Microsoft bardzo podobnie podchodzi do sprawy, a wiele wskazuje na to, że w okolicach premiery czeka nas coś jeszcze. Nowe pogłoski wskazują, że producent Xboxów szykuje coś wyjątkowego.

Starfield z okazji premiery może doczekać się specjalnego wydarzenia

Zgodnie z informacjami, które uzyskał amerykański dziennikarz Karim Jovian Microsoft przygotowuje się do organizacji specjalnego wydarzenia inaugurującego premierę Starfield na całym świecie. Impreza ma mieć interaktywny charakter, co może wskazywać na transmisję na żywo, która będzie dodatkowym uświetnieniem pozycji od Bethesdy.

Jovian nie zdradził żadnych dodatkowych szczegółów, ale na koniec dał do zrozumienia, że osoby od których uzyskał tę informację były „bardzo podekscytowane”, a to może sugerować, że informatorami byli sami pracownicy Microsoftu, lub osobistości ściśle współpracujące z gigantem z Redmond.

Przeczytaj też: Gry na PS5 dla dzieci

Kup Starfield

Tego rodzaju pogłoski zdają się niezwykle intrygujące, zwłaszcza że mowa o Starfield, a więc grze na którą czeka wielu graczy na całym świecie. Biorąc pod uwagę, że do premiery został niecały miesiąc, to pierwsze oficjalne wieści na temat owego inauguracyjnego wydarzenia powinny pojawić się już wkrótce. Być może czegoś więcej dowiemy się podczas jutrzejszej sesji Q&A? W tym przypadku warto mieć oczy szeroko otwarte!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.