Starfield wkrótce z masą nowych informacji? Bethesda zaprasza na sesję Q&A z deweloperami

Starfield

W zeszłym tygodniu zapowiedziano, że Starfield będzie mógł pochwalić się różnorodnymi zadaniami pobocznymi. Nieco wcześniej do sieci trafiły animowane zwiastuny nadchodzącej produkcji studia Bethesda. Niewykluczone, że już niedługo gracze będą mieli okazję zapoznać się z kolejnymi szczegółami na temat wspomnianej produkcji. Za kilka dni odbędzie się bowiem sesja Q&A z twórcami wyczekiwanego RPG-a.

Bethesda zaprasza graczy na sesję Q&A z deweloperami gry Starfield

W zapowiedzianej przez Bethesdę sesji Q&A udział weźmie dwóch projektantów gry Starfield, a mianowicie Emil Pagliarulo oraz Will Shen. Całość odbędzie się na kanałach oficjalnego serwera Discord Bethesda Game Studios. Zainteresowani muszą się jednak pospieszyć, ponieważ pytania do deweloperów będą przyjmowane tylko do 11 sierpnia, czyli do jutra.

Odpowiedzi mają natomiast zostać opublikowane 16 sierpnia, a więc w najbliższą środę. Niewykluczone, że deweloperzy podzielą się kilkoma nowymi informacjami na temat gry Starfield, ale w tej kwestii wiele zależy od pytań społeczności. Niemniej jednak warto trzymać rękę na pulsie i wypatrywać świeżych szczegółów dotyczących wspomnianej produkcji.

Zobacz też: Najlepsze darmowe gry na Xbox Series X|S

Kup Starfield

Starfield zmierza na PC i Xbox Series X|S. Oficjalna premiera gry odbędzie się 6 września 2023 roku, ale posiadacze Edycji Premium będą mogli rozpocząć swoją przygodę ze wspomnianym tytułem 5 dni wcześniej. Warto pamiętać, że nadchodząca produkcja studia Betehsda od początku dostępna będzie również w bibliotece Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.