Starfield i astronomiczne statystyki! Bethesda zdradza liczbę graczy i średni czas gry

Starfield

Starfield zadebiutował na rynku 6 września 2023 roku. Bethesda ma spore plany na rozwój produkcji, zapowiadając ostatnio między innymi fabularne rozszerzenie czy nowe opcje rozgrywki. Wraz z końcem roku twórcy postanowili również podzielić się statystykami dotyczącymi Starfield.

Bethesda dzieli się statystykami dotyczącymi Starfielda

Jak możemy dowiedzieć się z oficjalnej strony Bethesdy, w Starfield zagrało już 13 milionów graczy. Zgodnie ze słowami twórców, jest to największa premiera w historii studia. Końcówka 2024 roku przyniosła nie tylko podziękowania dla graczy, ale również garść statystyk dotyczących produkcji.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Bethesda przygotowała specjalną grafikę, która zdradza ciekawe statystyki związane ze Starfieldem. Poznaliśmy między innymi średni czas gry, który wynosił 40 godzin. Ponadto zgodnie z podanymi informacjami, gracza odwiedzili prawie 2 miliardy planet, przez 26 godzin budowali statki i założyli ponad 4,5 miliona placówek.

starfield statystyki

Zobacz też: Smartfon do 4000 zł

Na zakończenie warto zaznaczyć, że poza wspomnianym dodatkiem fabularnym, w 2024 roku do Starfield mają trafić mapy miast, nowe możliwości podróżowania czy nowe opcje dostosowywania statków. Ponadto pojawi się oficjalne wsparcie dla modów. Fanom produkcji pozostaje zatem oczekiwać na kolejne nowości.

Źródło: Bethesda

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.