Starfield rzekomo „przebił poczucie skali”. Testerzy mają być zachwyceni dziełem Bethesdy

Starfield

Jedną z najbardziej wyczekiwanych premier najbliższych dwunastu miesięcy jest bez wątpienia Starfield przygotowywany przez Bethesdę. Mimo iż nie znamy dokładnej daty debiutu tej produkcji, to dzięki ostatniej aktualizacji strony internetowej firmy wiemy, że gra prawie na pewno pojawi się w pierwszej połowie 2023 roku. Najnowsze plotki zdają się sugerować, że będziemy mieli do czynienia z naprawdę ogromnym projektem.

Starfield ma być grą znacznie większą niż Skyrim czy Fallout

Program XNC Podcast

Podczas najnowszego odcinka XNC Podcast, gospodarz programu — Colt Eastwood — stwierdził, że Starfield jest większą i bardziej ambitną produkcją niż wcześniej ktokolwiek mógł się tego spodziewać. Prowadzący swoją tezę oparł o relację ludzi, którzy brali (lub nadal biorą) udział w procesie testowania najnowszej gry od Bethesdy.

Źródła Eastwooda twierdzą także, że Starfield jest większy niż wszystko, co dane było zobaczyć graczom w Skyrimie czy Falloucie. Nadchodząca gra Bethesdy ma rzekomo znacznie rozwijać to, co deweloperzy wypracowali w przypadku wymienionych wyżej pozycji.

Starfield
Starfield

Na uwagę zasługują także słowa, które mówią, że Starfield „przebił poczucie skali” i jest na tyle dobrą pozycją, że osoby początkowo pesymistycznie nastawione do niej, ostatecznie są pod ogromnym wrażeniem tego, jak została ona wykonana.

Przeczytaj też: Co to jest AMD FSR?

Jednocześnie Eastwood powiedział, że nie zamierza przeceniać nadchodzącej gry od Bethesdy, bo wszystko, co przekazał to jedynie słowa osób, które rzekomo miały już styczność z tą pozycją.

Pozostaje mieć nadzieję, że domniemany zachwyt testerów jest prawdziwy i graczom dane będzie ograć produkcję naprawdę wysokiej klasy. Na koniec warto zaznaczyć, że Starfield zadebiutuje wyłącznie na konsolach Xbox Series X|S oraz PC.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z