Starfield ze wsparciem modów na Xboxach Series X|S. Lepiej zainwestuj w pojemniejszy dysk

Starfield Xbox Series X|S

Ostatnia aktualizacja do Starfield była dosyć ciekawa, bo wprowadziła wsparcie dla modów na PC i Xboxach Series X|S. Co ciekawe, w przypadku konsoli gra rezerwuje dla nich całkiem sporo miejsca na dysku. Może więc zajść potrzeba jego rozbudowy.

Starfield rezerwuje 100 GB na modyfikacje na Xboxach Series X|S

Zwiastun Starfield: Shattered Space

Ostatni weekend był ciekawy dla fanów Starfield. Podczas Xbox Games Showcase zapowiedziano dodatek do gry, w podobnym czasie doczekała się ona również czerwcowej aktualizacji.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

A ta jest całkiem spora i oferuje m.in. wsparcie dla modów. Również na konsolach Xbox Series X|S, co jest świetną wiadomością dla ich posiadaczy.

Co jednak ciekawe, gra rezerwuje na rzecz wspomnianych modyfikacji całkiem sporo miejsca. W kontekście konsol mowa o 100 GB. To niewiele mniej niż rozmiar samego Starfield, który na Xboxach wynosi około 125 GB.

Jest jednakże sporo graczy, którzy instalują niewyobrażalną liczbę modyfikacji. Szybko może się więc okazać, że nawet i wspomniana wyżej wartość okaże się niewystarczająca. Wtedy naszym jedynym ratunkiem będzie zewnętrzny dysk do kopiowania danych lub oficjalna karta rozszerzeń SSD. Niestety drugie z tych rozwiązań oznacza całkiem spory wydatek.

Źródło: Gamingbolt

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2339 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.